đ Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
50% OFF|Auburn Brown Afro Kinky V Bulk for Kinky Twist
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 2/3/4 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky V Bulk Passion Twist |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | #1B/ #27/ #T2/30; #30; T1B/PUR; #Dark Brown |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







50% OFF|Auburn Brown Afro Kinky V Bulk for Kinky Twist
50% OFF|Auburn Brown Afro Kinky V Bulk for Kinky Twist
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 2/3/4 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky V Bulk Passion Twist |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | #1B/ #27/ #T2/30; #30; T1B/PUR; #Dark Brown |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Select Hair Color
Select Pack(s)
Select Hair Length
From $72.40
Original: $206.86
-65%50% OFF|Auburn Brown Afro Kinky V Bulk for Kinky Twistâ
$206.86
$72.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 2/3/4 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky V Bulk Passion Twist |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | #1B/ #27/ #T2/30; #30; T1B/PUR; #Dark Brown |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






