QVR 15A Grade Best Virgin Human Hair Kinky Straight 3 Bundles Hair With 4x4 Lace Closure Unprocessed Virgin Hair Weave
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair 15A Grade |
| Package | 3 PCS Bundles+1 PCS 4*4 Lace Closure |
| Hair Texture | Kinky Straight |
| Hair Length |
14-30 Inches |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g/pc+30-35g closure |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business HoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







QVR 15A Grade Best Virgin Human Hair Kinky Straight 3 Bundles Hair With 4x4 Lace Closure Unprocessed Virgin Hair Weave
QVR 15A Grade Best Virgin Human Hair Kinky Straight 3 Bundles Hair With 4x4 Lace Closure Unprocessed Virgin Hair Weave
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair 15A Grade |
| Package | 3 PCS Bundles+1 PCS 4*4 Lace Closure |
| Hair Texture | Kinky Straight |
| Hair Length |
14-30 Inches |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g/pc+30-35g closure |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business HoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy


Original: $252.51
-65%$252.51
$88.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair 15A Grade |
| Package | 3 PCS Bundles+1 PCS 4*4 Lace Closure |
| Hair Texture | Kinky Straight |
| Hair Length |
14-30 Inches |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g/pc+30-35g closure |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business HoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

























