Queen Remy Human Hair Water Wave Bundles Deep Wave Jerry Curly Kinky Curly 3 Bundles With Closure 4x4 Lace Closure
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 3 PCS Bundles+1 PCS 4*4 Lace Closure |
| Hair Texture | Jerry Curly/ Deep Wave/ Kinky Curly/ Water Wave |
| Hair Length |
10-28 Inches |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g/pc+30-35g closure |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Queen Remy Human Hair Water Wave Bundles Deep Wave Jerry Curly Kinky Curly 3 Bundles With Closure 4x4 Lace Closure
Queen Remy Human Hair Water Wave Bundles Deep Wave Jerry Curly Kinky Curly 3 Bundles With Closure 4x4 Lace Closure
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 3 PCS Bundles+1 PCS 4*4 Lace Closure |
| Hair Texture | Jerry Curly/ Deep Wave/ Kinky Curly/ Water Wave |
| Hair Length |
10-28 Inches |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g/pc+30-35g closure |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy






Original: $174.80
-65%$174.80
$61.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 3 PCS Bundles+1 PCS 4*4 Lace Closure |
| Hair Texture | Jerry Curly/ Deep Wave/ Kinky Curly/ Water Wave |
| Hair Length |
10-28 Inches |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g/pc+30-35g closure |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy



























