🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR 1 Pack Afro kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock Human Hair
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 1 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
















QVR 1 Pack Afro kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock Human Hair
QVR 1 Pack Afro kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock Human Hair
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 1 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Select Color Option
Select Hair Length
From $14.00
Original: $39.99
-65%QVR 1 Pack Afro kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock Human Hair—
$39.99
$14.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 1 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | Natural Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


