š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR #4+#30 Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 2Ā Packs+3 Packs;Ā 2Ā Pack+1Ā Pack |
| Hair Texture | Afro KinkyĀ Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Dark Brown;Ā Auburn Brown |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












QVR #4+#30 Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
QVR #4+#30 Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 2Ā Packs+3 Packs;Ā 2Ā Pack+1Ā Pack |
| Hair Texture | Afro KinkyĀ Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Dark Brown;Ā Auburn Brown |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Select Hair Color (Color1+ Color 2)
Select Pack(s)
Select Hair Length
From $34.65
Original: $99.00
-65%QVR #4+#30 Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLockā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 2Ā Packs+3 Packs;Ā 2Ā Pack+1Ā Pack |
| Hair Texture | Afro KinkyĀ Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Dark Brown;Ā Auburn Brown |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy










