QVR Glueless 4x4 HD Lace Closure Wig Body Wave Ultra-thin 13x4 HD Lace Frontal Wig Pre-plucked
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 4*4/13*4 HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 24 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









QVR Glueless 4x4 HD Lace Closure Wig Body Wave Ultra-thin 13x4 HD Lace Frontal Wig Pre-plucked
QVR Glueless 4x4 HD Lace Closure Wig Body Wave Ultra-thin 13x4 HD Lace Frontal Wig Pre-plucked
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 4*4/13*4 HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 24 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 4*4/13*4 HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 24 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






















