QVR #613 Blonde Body Wave Full Lace Wig Handmade Natural Black Human Hair Knotless Wigs
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | FullĀ Lace Wig |
| Hair Length | 14-24 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | #Blonde |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Secure CombsĀ +AdjustableĀ Band |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 2-4 BusinessĀ Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







QVR #613 Blonde Body Wave Full Lace Wig Handmade Natural Black Human Hair Knotless Wigs
QVR #613 Blonde Body Wave Full Lace Wig Handmade Natural Black Human Hair Knotless Wigs
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | FullĀ Lace Wig |
| Hair Length | 14-24 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | #Blonde |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Secure CombsĀ +AdjustableĀ Band |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 2-4 BusinessĀ Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | FullĀ Lace Wig |
| Hair Length | 14-24 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | #Blonde |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Secure CombsĀ +AdjustableĀ Band |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 2-4 BusinessĀ Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy





















