🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Brazilian Jerry Curly Full Lace Wig Handmade Natural Black Human Hair Knotless Wigs
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Jerry Curly |
| Lace Type | Full Lace Wig |
| Hair Length | 14-24 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Secure Combs +Adjustable Band |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






QVR Brazilian Jerry Curly Full Lace Wig Handmade Natural Black Human Hair Knotless Wigs
QVR Brazilian Jerry Curly Full Lace Wig Handmade Natural Black Human Hair Knotless Wigs
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Jerry Curly |
| Lace Type | Full Lace Wig |
| Hair Length | 14-24 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Secure Combs +Adjustable Band |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Select Lace Size
Select Hair Density
Select Hair Length
From $66.50
Original: $189.99
-65%QVR Brazilian Jerry Curly Full Lace Wig Handmade Natural Black Human Hair Knotless Wigs—
$189.99
$66.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Jerry Curly |
| Lace Type | Full Lace Wig |
| Hair Length | 14-24 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Secure Combs +Adjustable Band |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy











