š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Glueless Pre-Cut 4x6 Lace Closure Dark Brown #4 Colored Wear&Go Upgrade HD Lace Straight/Body Wave Human Hair Wig Beginner-Friendly
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Straight/Body Wave |
| Lace Type | 4*6Ā Pre-cut Lace Closure Wig |
| Hair Length | 16-28 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Dark Brown #4 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 48 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











QVR Glueless Pre-Cut 4x6 Lace Closure Dark Brown #4 Colored Wear&Go Upgrade HD Lace Straight/Body Wave Human Hair Wig Beginner-Friendly
QVR Glueless Pre-Cut 4x6 Lace Closure Dark Brown #4 Colored Wear&Go Upgrade HD Lace Straight/Body Wave Human Hair Wig Beginner-Friendly
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Straight/Body Wave |
| Lace Type | 4*6Ā Pre-cut Lace Closure Wig |
| Hair Length | 16-28 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Dark Brown #4 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 48 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


Select Hair Texture
Select Hair Length
Select Lace Type
From $59.50
Original: $169.99
-65%QVR Glueless Pre-Cut 4x6 Lace Closure Dark Brown #4 Colored Wear&Go Upgrade HD Lace Straight/Body Wave Human Hair Wig Beginner-Friendlyā
$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Straight/Body Wave |
| Lace Type | 4*6Ā Pre-cut Lace Closure Wig |
| Hair Length | 16-28 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Dark Brown #4 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 48 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy













