QVR Spring Twist Hair Honey Blonde #27 Color Type 3C 4A Hair Extensions
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 3 Packs |
| Hair Texture | Spring Twist |
| Weight | 50g/Pack |
| Hair Length |
10-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Color | #1B; #T1B/27; #27 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 1-7 working days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








QVR Spring Twist Hair Honey Blonde #27 Color Type 3C 4A Hair Extensions
QVR Spring Twist Hair Honey Blonde #27 Color Type 3C 4A Hair Extensions
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 3 Packs |
| Hair Texture | Spring Twist |
| Weight | 50g/Pack |
| Hair Length |
10-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Color | #1B; #T1B/27; #27 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 1-7 working days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy
Original: $113.21
-65%$113.21
$39.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 3 Packs |
| Hair Texture | Spring Twist |
| Weight | 50g/Pack |
| Hair Length |
10-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Color | #1B; #T1B/27; #27 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 1-7 working days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy



















