QVR Honey Blonde Highlight Straight 4x4 Lace Closure Wig Human Hair 13x4 Lace Front Wig
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Silky Straight |
| Lace Type | 13*4/ 13*6/ 4*4/ 13*4*1 Regular Lace Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Piano(#4/27) |
| Hair Quality | High Quality 15A grade 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-6 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 business days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









QVR Honey Blonde Highlight Straight 4x4 Lace Closure Wig Human Hair 13x4 Lace Front Wig
QVR Honey Blonde Highlight Straight 4x4 Lace Closure Wig Human Hair 13x4 Lace Front Wig
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Silky Straight |
| Lace Type | 13*4/ 13*6/ 4*4/ 13*4*1 Regular Lace Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Piano(#4/27) |
| Hair Quality | High Quality 15A grade 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-6 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 business days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Silky Straight |
| Lace Type | 13*4/ 13*6/ 4*4/ 13*4*1 Regular Lace Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Piano(#4/27) |
| Hair Quality | High Quality 15A grade 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-6 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 business days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy





















