QVR TikTok Pixie Cut Style Short Hair Highlight T4/613 Color T Part Lace Frontal Human Hair Wig
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Pixie CutĀ Side Part |
| Lace Type | T Part LaceĀ Wig (5.5 inches laceĀ Side Part) |
| Hair Length | 6 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | T4/613 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches |
| Construction | Classic cap |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








QVR TikTok Pixie Cut Style Short Hair Highlight T4/613 Color T Part Lace Frontal Human Hair Wig
QVR TikTok Pixie Cut Style Short Hair Highlight T4/613 Color T Part Lace Frontal Human Hair Wig
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Pixie CutĀ Side Part |
| Lace Type | T Part LaceĀ Wig (5.5 inches laceĀ Side Part) |
| Hair Length | 6 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | T4/613 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches |
| Construction | Classic cap |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Original: $55.00
-65%$55.00
$19.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Pixie CutĀ Side Part |
| Lace Type | T Part LaceĀ Wig (5.5 inches laceĀ Side Part) |
| Hair Length | 6 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | T4/613 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches |
| Construction | Classic cap |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy



























