QVR U Part Wig Kinky Curly Human Hair Wigs Glueless Natural Looking Hairline
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Curly |
| Lace Type | U Part Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | 10A Grade, High Quality 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Adjustable Size |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 48 BusinessĀ Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




QVR U Part Wig Kinky Curly Human Hair Wigs Glueless Natural Looking Hairline
QVR U Part Wig Kinky Curly Human Hair Wigs Glueless Natural Looking Hairline
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Curly |
| Lace Type | U Part Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | 10A Grade, High Quality 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Adjustable Size |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 48 BusinessĀ Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Curly |
| Lace Type | U Part Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | 10A Grade, High Quality 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Adjustable Size |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 48 BusinessĀ Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy





















