🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Silk Straight Human Hair Weaves 1 Bundle
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Package | 1 PCS Bundle |
| Color | Natural Black |
| Hair Length | 8-28 Inches |
| Hair Weft |
Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g |
| Hair Quality | High Quality 100% Human Hair From One Donor |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 24 Business Hours Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








QVR Silk Straight Human Hair Weaves 1 Bundle
QVR Silk Straight Human Hair Weaves 1 Bundle
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Package | 1 PCS Bundle |
| Color | Natural Black |
| Hair Length | 8-28 Inches |
| Hair Weft |
Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g |
| Hair Quality | High Quality 100% Human Hair From One Donor |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 24 Business Hours Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns


Select Hair Length
Select Hair Grade
From $20.40
Original: $58.30
-65%QVR Silk Straight Human Hair Weaves 1 Bundle—
$58.30
$20.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Package | 1 PCS Bundle |
| Color | Natural Black |
| Hair Length | 8-28 Inches |
| Hair Weft |
Machine Double Weft |
| Weight | 95-105g |
| Hair Quality | High Quality 100% Human Hair From One Donor |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 24 Business Hours Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns























