QVR Body Wave Bundles With Closure Remy Brazilian Human Hair Burgundy 99J Dyed 3 Bundles With 4x4 Closure
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Texture | Body Wave Hair |
| Material Grade | Remy Hair |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Unit Weight | 95g/piece+closure |
| Items/Package | 3pcs Bundles With Closure |
| colors | 99J |
| Suitable Dying Colors | Please consult with a professional stylist/colorist before you dye the hair. |
| Can Be Permed | Yes |
| Shipping Time | Process within 24H, Free shipping, Delivered in 4-5 Days by FedEx/DHL. |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








QVR Body Wave Bundles With Closure Remy Brazilian Human Hair Burgundy 99J Dyed 3 Bundles With 4x4 Closure
QVR Body Wave Bundles With Closure Remy Brazilian Human Hair Burgundy 99J Dyed 3 Bundles With 4x4 Closure
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Texture | Body Wave Hair |
| Material Grade | Remy Hair |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Unit Weight | 95g/piece+closure |
| Items/Package | 3pcs Bundles With Closure |
| colors | 99J |
| Suitable Dying Colors | Please consult with a professional stylist/colorist before you dye the hair. |
| Can Be Permed | Yes |
| Shipping Time | Process within 24H, Free shipping, Delivered in 4-5 Days by FedEx/DHL. |
Original: $174.80
-65%$174.80
$61.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Texture | Body Wave Hair |
| Material Grade | Remy Hair |
| Hair Extension Type | Weaving |
| Unit Weight | 95g/piece+closure |
| Items/Package | 3pcs Bundles With Closure |
| colors | 99J |
| Suitable Dying Colors | Please consult with a professional stylist/colorist before you dye the hair. |
| Can Be Permed | Yes |
| Shipping Time | Process within 24H, Free shipping, Delivered in 4-5 Days by FedEx/DHL. |























