š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Water Wave Bulk Hair Extensions for Boho Knotless Braiding
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1/3/4 packs |
| Hair Texture | Water Wave; Burmese Curly; Loose Deep Wave with Spring Curl Ends |
| Hair Length |
12-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/Pack, 1 bundle/pack |
| Color | #1B |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 2-5 Business Days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
















QVR Water Wave Bulk Hair Extensions for Boho Knotless Braiding
QVR Water Wave Bulk Hair Extensions for Boho Knotless Braiding
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1/3/4 packs |
| Hair Texture | Water Wave; Burmese Curly; Loose Deep Wave with Spring Curl Ends |
| Hair Length |
12-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/Pack, 1 bundle/pack |
| Color | #1B |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 2-5 Business Days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy


Select Hair Texture
Select Pack(s)
Select Hair Length
From $23.02
Original: $65.76
-65%QVR Water Wave Bulk Hair Extensions for Boho Knotless Braidingā
$65.76
$23.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1/3/4 packs |
| Hair Texture | Water Wave; Burmese Curly; Loose Deep Wave with Spring Curl Ends |
| Hair Length |
12-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/Pack, 1 bundle/pack |
| Color | #1B |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 2-5 Business Days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

