Chestnut Dark Brown Color HD Lace 5x5 Lace Closure Wigs Deep Wave Glueless Wig Pre Plucked 180% Density
Ā

| Brand Name | qvrĀ Hair |
| Hair Texture | Deep Wave |
| HairĀ Material | 100% Human hair from one donor |
| Density | 180% |
| Hair Length | 18-30 inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 5x5 Lace |
| Hair Color | Chestnut Dark Brown |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Chestnut Dark Brown Color HD Lace 5x5 Lace Closure Wigs Deep Wave Glueless Wig Pre Plucked 180% Density
Chestnut Dark Brown Color HD Lace 5x5 Lace Closure Wigs Deep Wave Glueless Wig Pre Plucked 180% Density
Ā

| Brand Name | qvrĀ Hair |
| Hair Texture | Deep Wave |
| HairĀ Material | 100% Human hair from one donor |
| Density | 180% |
| Hair Length | 18-30 inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 5x5 Lace |
| Hair Color | Chestnut Dark Brown |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |
Original: $142.94
-65%$142.94
$50.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ā

| Brand Name | qvrĀ Hair |
| Hair Texture | Deep Wave |
| HairĀ Material | 100% Human hair from one donor |
| Density | 180% |
| Hair Length | 18-30 inch |
| Cap Size | Average Size (Head circumference: 54cm-58cm ) |
| Lace Wig Type | 5x5 Lace |
| Hair Color | Chestnut Dark Brown |
| Shipping | Shipped with in 24-48 hoursļ¼3-5 Bussiness days arrive |





















