QVR Glueless Piano Highlight Straight 5x5 Lace Closure Wig Layered Cut Human Hair Brown Mix Blonde Wigs
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight Hair Layered Cut |
| Lace Type | 5*5 Lace Closure Wig |
| Hair Length | 18-28 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Piano |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 72 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








QVR Glueless Piano Highlight Straight 5x5 Lace Closure Wig Layered Cut Human Hair Brown Mix Blonde Wigs
QVR Glueless Piano Highlight Straight 5x5 Lace Closure Wig Layered Cut Human Hair Brown Mix Blonde Wigs
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight Hair Layered Cut |
| Lace Type | 5*5 Lace Closure Wig |
| Hair Length | 18-28 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Piano |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 72 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight Hair Layered Cut |
| Lace Type | 5*5 Lace Closure Wig |
| Hair Length | 18-28 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Piano |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 72 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy



























