š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Skunk Stripe Natural Black with 613 blonde Body wave 13x4 Transparent Lace Front Human Hair Wig
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body wave |
| Lace Type | 13*4 Transparent LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Skunk Stripe 1b/613 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Skunk Stripe Natural Black with 613 blonde Body wave 13x4 Transparent Lace Front Human Hair Wig
Skunk Stripe Natural Black with 613 blonde Body wave 13x4 Transparent Lace Front Human Hair Wig
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body wave |
| Lace Type | 13*4 Transparent LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Skunk Stripe 1b/613 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Select Hair Length
Select Hair Density
Select Lace Type
From $49.61
Original: $141.73
-65%Skunk Stripe Natural Black with 613 blonde Body wave 13x4 Transparent Lace Front Human Hair Wigā
$141.73
$49.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body wave |
| Lace Type | 13*4 Transparent LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Skunk Stripe 1b/613 |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy





























