š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Affordable Afro Kinky Bulk Human Hair Auburn Color For Braiding DreadLock
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1-5 PCS |
| Hair Texture | Afro KinkyĀ Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #30; #1B; #M4/30; #M27/30 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
























QVR Affordable Afro Kinky Bulk Human Hair Auburn Color For Braiding DreadLock
QVR Affordable Afro Kinky Bulk Human Hair Auburn Color For Braiding DreadLock
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1-5 PCS |
| Hair Texture | Afro KinkyĀ Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #30; #1B; #M4/30; #M27/30 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Select Color Option
Select Pack(s)
Select Hair Length
From $14.45
Original: $41.29
-65%QVR Affordable Afro Kinky Bulk Human Hair Auburn Color For Braiding DreadLockā
$41.29
$14.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1-5 PCS |
| Hair Texture | Afro KinkyĀ Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #30; #1B; #M4/30; #M27/30 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy




