š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR New Purple Color Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1/3/5Ā Packs (1 Strand=1 Pack) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Purple/#99j/1B |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns













QVR New Purple Color Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
QVR New Purple Color Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1/3/5Ā Packs (1 Strand=1 Pack) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Purple/#99j/1B |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Select Color Option
Select Pack(s)
Select Hair Length
From $15.74
Original: $44.98
-65%QVR New Purple Color Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLockā
$44.98
$15.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1/3/5Ā Packs (1 Strand=1 Pack) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Purple/#99j/1B |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy




