QVR 1 Pack Afro Kinky V Bulk Hair for Kinky Twist Crochet Braiding Hair
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1 Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky V BulkĀ Passion Twist |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | #1B/ #27/ #T2/30; #30; T1B/PUR; #Dark Brown; Salt Pepper |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns












QVR 1 Pack Afro Kinky V Bulk Hair for Kinky Twist Crochet Braiding Hair
QVR 1 Pack Afro Kinky V Bulk Hair for Kinky Twist Crochet Braiding Hair
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1 Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky V BulkĀ Passion Twist |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | #1B/ #27/ #T2/30; #30; T1B/PUR; #Dark Brown; Salt Pepper |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Original: $53.10
-65%$53.10
$18.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1 Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky V BulkĀ Passion Twist |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | #1B/ #27/ #T2/30; #30; T1B/PUR; #Dark Brown; Salt Pepper |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy
























