QVR #4 Dark Brown Straight/Body Wave 7Pcs Clip in Hair Extensions
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 7 PCS/Pack |
| Hair Texture | Straight/Body Wave |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Virgin Human Hair |
| Weight | 74-120g |
| Color | #4 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






QVR #4 Dark Brown Straight/Body Wave 7Pcs Clip in Hair Extensions
QVR #4 Dark Brown Straight/Body Wave 7Pcs Clip in Hair Extensions
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 7 PCS/Pack |
| Hair Texture | Straight/Body Wave |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Virgin Human Hair |
| Weight | 74-120g |
| Color | #4 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy
Original: $68.94
-65%$68.94
$24.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 7 PCS/Pack |
| Hair Texture | Straight/Body Wave |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Virgin Human Hair |
| Weight | 74-120g |
| Color | #4 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy























