QVR Body Wave 13x4 HD Lace Frontal Wig Undetectable Lace Frontal Human Hair Wigs For Women
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 13x4 HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







QVR Body Wave 13x4 HD Lace Frontal Wig Undetectable Lace Frontal Human Hair Wigs For Women
QVR Body Wave 13x4 HD Lace Frontal Wig Undetectable Lace Frontal Human Hair Wigs For Women
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 13x4 HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 13x4 HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy























