QVR Dark Orange Afro Kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock Human Hair
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1-5 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | DarkĀ Orange |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns














QVR Dark Orange Afro Kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock Human Hair
QVR Dark Orange Afro Kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock Human Hair
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1-5 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | DarkĀ Orange |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Original: $41.29
-65%$41.29
$14.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 1-5 PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | DarkĀ Orange |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy
























