QVR Deep Wave Bulk Hair Extensions for Boho Knotless Braiding
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 3 packs |
| Hair Texture | Deep Wave |
| Hair Length |
12-28 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/Pack |
| Color | #Nature Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 48 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











QVR Deep Wave Bulk Hair Extensions for Boho Knotless Braiding
QVR Deep Wave Bulk Hair Extensions for Boho Knotless Braiding
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 3 packs |
| Hair Texture | Deep Wave |
| Hair Length |
12-28 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/Pack |
| Color | #Nature Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 48 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


Original: $54.10
-65%$54.10
$18.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 3 packs |
| Hair Texture | Deep Wave |
| Hair Length |
12-28 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/Pack |
| Color | #Nature Black |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 48 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

















