QVR Handmade Dreadlocks Natural Black Thickness 0.6cm Human Hair Loc Extensions
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 10 Locs/pack |
| Hair Texture | Loc Extensions |
| Size | 0.6 cm |
| Hair Length |
8-28 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Color | Natural Black/ #2/#4/#27/#30/#33 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











QVR Handmade Dreadlocks Natural Black Thickness 0.6cm Human Hair Loc Extensions
QVR Handmade Dreadlocks Natural Black Thickness 0.6cm Human Hair Loc Extensions
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 10 Locs/pack |
| Hair Texture | Loc Extensions |
| Size | 0.6 cm |
| Hair Length |
8-28 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Color | Natural Black/ #2/#4/#27/#30/#33 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy
Original: $49.81
-65%$49.81
$17.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 10 Locs/pack |
| Hair Texture | Loc Extensions |
| Size | 0.6 cm |
| Hair Length |
8-28 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Color | Natural Black/ #2/#4/#27/#30/#33 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship withinĀ 24 hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy















