🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Long Kinky Straight Unprocessed Yaki Human Hair 13x4 Lace Front Wig
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Straight |
| Lace Type | 13x4 Lace Wig |
| Hair Length | 26-34 Inches |
| Hair Density | 250% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






QVR Long Kinky Straight Unprocessed Yaki Human Hair 13x4 Lace Front Wig
QVR Long Kinky Straight Unprocessed Yaki Human Hair 13x4 Lace Front Wig
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Straight |
| Lace Type | 13x4 Lace Wig |
| Hair Length | 26-34 Inches |
| Hair Density | 250% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Select Hair Length
Select Hair Density
From $171.46
Original: $489.90
-65%QVR Long Kinky Straight Unprocessed Yaki Human Hair 13x4 Lace Front Wig—
$489.90
$171.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Straight |
| Lace Type | 13x4 Lace Wig |
| Hair Length | 26-34 Inches |
| Hair Density | 250% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy























