QVR Low Cut Crochet Hairstyle Human Hair Afro kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 3/5Â PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | #27/ 99j/ Ginger |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






QVR Low Cut Crochet Hairstyle Human Hair Afro kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock
QVR Low Cut Crochet Hairstyle Human Hair Afro kinky Bulk Hair Extensions For Braiding Dreadlock
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 3/5Â PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | #27/ 99j/ Ginger |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 3/5Â PCS |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pack |
| Color | #27/ 99j/ Ginger |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
























