QVR Ombre T1B/Red Dreadlock Loc Extensions Virgin Human Hair Dreadlocks Braid
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 10 Locs |
| Hair Texture | 4C Afro Kinky Dreadlock Extensions |
| Size | 0.6 cm |
| Hair Length |
8-20 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Color | T1B/Pink;T1B/Purple;T1B/Red |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









QVR Ombre T1B/Red Dreadlock Loc Extensions Virgin Human Hair Dreadlocks Braid
QVR Ombre T1B/Red Dreadlock Loc Extensions Virgin Human Hair Dreadlocks Braid
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 10 Locs |
| Hair Texture | 4C Afro Kinky Dreadlock Extensions |
| Size | 0.6 cm |
| Hair Length |
8-20 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Color | T1B/Pink;T1B/Purple;T1B/Red |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Original: $28.88
-65%$28.88
$10.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 10 Locs |
| Hair Texture | 4C Afro Kinky Dreadlock Extensions |
| Size | 0.6 cm |
| Hair Length |
8-20 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Color | T1B/Pink;T1B/Purple;T1B/Red |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy





















