QVR Purple Bouncy Curl Bulk Hair Extensions For Crochet Braids Human Hair
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 2/3/4 Packs |
| Hair Texture | Bouncy Curl |
| Hair Length |
14-26 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | Purple |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Due to the shortage of 10-14 inch, delivery will be delayed.
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


QVR Purple Bouncy Curl Bulk Hair Extensions For Crochet Braids Human Hair
QVR Purple Bouncy Curl Bulk Hair Extensions For Crochet Braids Human Hair
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 2/3/4 Packs |
| Hair Texture | Bouncy Curl |
| Hair Length |
14-26 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | Purple |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Due to the shortage of 10-14 inch, delivery will be delayed.
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy


Original: $124.64
-65%$124.64
$43.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 2/3/4 Packs |
| Hair Texture | Bouncy Curl |
| Hair Length |
14-26 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | Purple |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Due to the shortage of 10-14 inch, delivery will be delayed.
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy























