š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Pre-cut 13x4 Lace Frontal Wigs Wear and Go Wig For Beginners Body Wave With Pre-plucked Hairline
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 4*6/Ā 13*4Ā Pre-cut HDĀ Lace Wig |
| Hair Length | 14-32 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








QVR Pre-cut 13x4 Lace Frontal Wigs Wear and Go Wig For Beginners Body Wave With Pre-plucked Hairline
QVR Pre-cut 13x4 Lace Frontal Wigs Wear and Go Wig For Beginners Body Wave With Pre-plucked Hairline
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 4*6/Ā 13*4Ā Pre-cut HDĀ Lace Wig |
| Hair Length | 14-32 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


Select Lace Type
Select Hair Length
Select Hair Density
From $52.50
Original: $149.99
-65%QVR Pre-cut 13x4 Lace Frontal Wigs Wear and Go Wig For Beginners Body Wave With Pre-plucked Hairlineā
$149.99
$52.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 4*6/Ā 13*4Ā Pre-cut HDĀ Lace Wig |
| Hair Length | 14-32 Inches |
| Hair Density | 180%Ā |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

























