đ Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Pre-cut 4x6 HD Lace Closure Human Hair Wig Straight/Body Wave #33 Colored Reddish Brown Wig
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight/ Body Wave |
| Lace Type | 4*6 Pre-cut HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-28Â Inches |
| Hair Density | 180%Â |
| Color | #33 Reddish Brown color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 72 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









QVR Pre-cut 4x6 HD Lace Closure Human Hair Wig Straight/Body Wave #33 Colored Reddish Brown Wig
QVR Pre-cut 4x6 HD Lace Closure Human Hair Wig Straight/Body Wave #33 Colored Reddish Brown Wig
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight/ Body Wave |
| Lace Type | 4*6 Pre-cut HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-28Â Inches |
| Hair Density | 180%Â |
| Color | #33 Reddish Brown color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 72 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy


Select Hair Length
Select Hair Texture
Select Lace Type
From $56.00
Original: $159.99
-65%QVR Pre-cut 4x6 HD Lace Closure Human Hair Wig Straight/Body Wave #33 Colored Reddish Brown Wigâ
$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight/ Body Wave |
| Lace Type | 4*6 Pre-cut HD Lace Wig |
| Hair Length | 14-28Â Inches |
| Hair Density | 180%Â |
| Color | #33 Reddish Brown color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 72 Business Hours after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

























