🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR Realistic Curly Edge Hairline Wig Kinky Curly 13x4 Lace Frontal Human Hair Wig
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Curly 4C Edges |
| Lace Type | 13*4 Regular Lace Frontal Wig |
| Hair Length | 14-26 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







QVR Realistic Curly Edge Hairline Wig Kinky Curly 13x4 Lace Frontal Human Hair Wig
QVR Realistic Curly Edge Hairline Wig Kinky Curly 13x4 Lace Frontal Human Hair Wig
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Curly 4C Edges |
| Lace Type | 13*4 Regular Lace Frontal Wig |
| Hair Length | 14-26 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Select Hair Length
From $44.04
Original: $125.82
-65%QVR Realistic Curly Edge Hairline Wig Kinky Curly 13x4 Lace Frontal Human Hair Wig—
$125.82
$44.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Kinky Curly 4C Edges |
| Lace Type | 13*4 Regular Lace Frontal Wig |
| Hair Length | 14-26 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy





























