QVR Water Wave Long Wigs 13x4 Lace Front Wigs Human Hair Pre-plucked with Baby Hair
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Water Wave |
| Lace Type | 13x4 Lace Wig |
| Hair Length | 26-34 Inches |
| Hair Density | 250% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






QVR Water Wave Long Wigs 13x4 Lace Front Wigs Human Hair Pre-plucked with Baby Hair
QVR Water Wave Long Wigs 13x4 Lace Front Wigs Human Hair Pre-plucked with Baby Hair
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Water Wave |
| Lace Type | 13x4 Lace Wig |
| Hair Length | 26-34 Inches |
| Hair Density | 250% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Original: $489.90
-65%$489.90
$171.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Water Wave |
| Lace Type | 13x4 Lace Wig |
| Hair Length | 26-34 Inches |
| Hair Density | 250% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 2-4 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy























