Highlight 13x4 Transparent Lace Front Wigs Straight Hair 4x4 Lace Front Wigs Mix Colored Wigs
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Lace Type | 13*4/4*4 Lace Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | highlight Mix Color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







Highlight 13x4 Transparent Lace Front Wigs Straight Hair 4x4 Lace Front Wigs Mix Colored Wigs
Highlight 13x4 Transparent Lace Front Wigs Straight Hair 4x4 Lace Front Wigs Mix Colored Wigs
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Lace Type | 13*4/4*4 Lace Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | highlight Mix Color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Original: $95.60
-65%$95.60
$33.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Straight |
| Lace Type | 13*4/4*4 Lace Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | highlight Mix Color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy























