š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
99J Burgundy Colored Wigs Body Wave Hair 13x6 HD Lace Front Wigs 30 Inch
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 13*6Ā HD LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 150%/180%/210%Ā |
| Color |
99j BurgundyĀ Color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






99J Burgundy Colored Wigs Body Wave Hair 13x6 HD Lace Front Wigs 30 Inch
99J Burgundy Colored Wigs Body Wave Hair 13x6 HD Lace Front Wigs 30 Inch
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 13*6Ā HD LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 150%/180%/210%Ā |
| Color |
99j BurgundyĀ Color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Select Hair Length
Select Hair Density
Select Lace Type
From $58.86
Original: $168.17
-65%99J Burgundy Colored Wigs Body Wave Hair 13x6 HD Lace Front Wigs 30 Inchā
$168.17
$58.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Body Wave |
| Lace Type | 13*6Ā HD LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-30 Inches |
| Hair Density | 150%/180%/210%Ā |
| Color |
99j BurgundyĀ Color |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
PURCHASE INFO
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy



























