QVR Loose Deep Wave 13x6 HD Lace Front Wig Long Human Hair Wigs For Women
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Loose Deep Wave |
| Lace Type | 13*6Ā HD LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-32 Inches |
| Hair Density | 150%/ 180%/ 250%Ā |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










QVR Loose Deep Wave 13x6 HD Lace Front Wig Long Human Hair Wigs For Women
QVR Loose Deep Wave 13x6 HD Lace Front Wig Long Human Hair Wigs For Women
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Loose Deep Wave |
| Lace Type | 13*6Ā HD LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-32 Inches |
| Hair Density | 150%/ 180%/ 250%Ā |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






Original: $157.99
-65%$157.99
$55.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Hair Texture | Loose Deep Wave |
| Lace Type | 13*6Ā HD LaceĀ FrontalĀ Wig |
| Hair Length | 16-32 Inches |
| Hair Density | 150%/ 180%/ 250%Ā |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 10A 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-10 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship withinĀ 1-3 Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy



























