QVR Virgin Human Hair 13x6 Lace Frontal Human Hair Wigs Bleach Knots Deep Curly Wig Invisible Lace Frontal Wigs
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Deep Curly |
| Lace Type | 4x4/13x6 Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 15A grade 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










QVR Virgin Human Hair 13x6 Lace Frontal Human Hair Wigs Bleach Knots Deep Curly Wig Invisible Lace Frontal Wigs
QVR Virgin Human Hair 13x6 Lace Frontal Human Hair Wigs Bleach Knots Deep Curly Wig Invisible Lace Frontal Wigs
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Deep Curly |
| Lace Type | 4x4/13x6 Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 15A grade 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Hair Texture | Deep Curly |
| Lace Type | 4x4/13x6 Lace Wig |
| Hair Length | 14-30 Inches |
| Hair Density | 180% |
| Color | Natural Black |
| Hair Quality | High Quality 15A grade 100% Human Hair From One Donor |
| Cap Size | Average 22-22.5 inches (Adjustable) |
| Construction | Adjustable Strap + 4 Combs Inside |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
-
Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
Handling time: Ship within 1-3 Business Days after payment
Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy





















