QVR Spring Twist Crochet Human Hair Ombre T1B/30 Afro Kinky Curly Braiding Hair Extension
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 3/1 Pack (1 Pack=2 Bundles) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly Spring Twist |
| Hair Length |
14-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | T1B/30; T1B/350; T1B/27 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 3-7 working days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days Returns Policy
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





QVR Spring Twist Crochet Human Hair Ombre T1B/30 Afro Kinky Curly Braiding Hair Extension
QVR Spring Twist Crochet Human Hair Ombre T1B/30 Afro Kinky Curly Braiding Hair Extension
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 3/1 Pack (1 Pack=2 Bundles) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly Spring Twist |
| Hair Length |
14-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | T1B/30; T1B/350; T1B/27 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 3-7 working days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days Returns Policy
Original: $76.11
-65%$76.11
$26.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 3/1 Pack (1 Pack=2 Bundles) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly Spring Twist |
| Hair Length |
14-24 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 66g/pack |
| Color | T1B/30; T1B/350; T1B/27 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 3-7 working days after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days Returns Policy























