QVR Straight Highlight Wigs Human Hair Orange Color Wigs T Lace Burgundy Wig 180% Density 13x4x1 Lace
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Texture | Straight hair wig |
| Type | T Lace Front Wig |
| Cap Size | Average Size (Head circumferenceïŒ54cm-58cm ) |
| Lace Type | Swiss lace, medium brown color |
| Hair Length | 16"-26" |
| Color | Natural |
| Suitable Dying Colors | ALL Colors |
| Can Be Permed | Yes |
| Shipping Time | Free shipping, Delivered in 3-5 Days by FedEx/DHL |













Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











QVR Straight Highlight Wigs Human Hair Orange Color Wigs T Lace Burgundy Wig 180% Density 13x4x1 Lace
QVR Straight Highlight Wigs Human Hair Orange Color Wigs T Lace Burgundy Wig 180% Density 13x4x1 Lace
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Texture | Straight hair wig |
| Type | T Lace Front Wig |
| Cap Size | Average Size (Head circumferenceïŒ54cm-58cm ) |
| Lace Type | Swiss lace, medium brown color |
| Hair Length | 16"-26" |
| Color | Natural |
| Suitable Dying Colors | ALL Colors |
| Can Be Permed | Yes |
| Shipping Time | Free shipping, Delivered in 3-5 Days by FedEx/DHL |













Original: $86.00
-65%$86.00
$30.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Human Hair Type | 100% Human Hair |
| Texture | Straight hair wig |
| Type | T Lace Front Wig |
| Cap Size | Average Size (Head circumferenceïŒ54cm-58cm ) |
| Lace Type | Swiss lace, medium brown color |
| Hair Length | 16"-26" |
| Color | Natural |
| Suitable Dying Colors | ALL Colors |
| Can Be Permed | Yes |
| Shipping Time | Free shipping, Delivered in 3-5 Days by FedEx/DHL |


































