QVR #Burgundy+#1B Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 2Â Packs+3 Packs;Â 2Â Pack+1Â Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Natural Black; Burgundy |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




QVR #Burgundy+#1B Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
QVR #Burgundy+#1B Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 2Â Packs+3 Packs;Â 2Â Pack+1Â Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Natural Black; Burgundy |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 2Â Packs+3 Packs;Â 2Â Pack+1Â Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Natural Black; Burgundy |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






















