🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
QVR #27/30 Afro Kinky Bulk Mixed Color Human Hair for Braiding DreadLock
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1/3/5 Packs |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #M27/30; #P4/30/27; #27; #30 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns














QVR #27/30 Afro Kinky Bulk Mixed Color Human Hair for Braiding DreadLock
QVR #27/30 Afro Kinky Bulk Mixed Color Human Hair for Braiding DreadLock
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1/3/5 Packs |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #M27/30; #P4/30/27; #27; #30 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Select Color Option
Select Hair Length
Select Pack(s)
From $15.74
Original: $44.98
-65%QVR #27/30 Afro Kinky Bulk Mixed Color Human Hair for Braiding DreadLock—
$44.98
$15.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PRODUCT DETAILS
| Brand Name | QVR Hair |
| Package | 1/3/5 Packs |
| Hair Texture | Afro Kinky Bulk |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #M27/30; #P4/30/27; #27; #30 |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
PURCHASE INFO
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






















