QVR #1B/Red Color Afro Kinky Bulk Highlights Human Hair for Braiding DreadLock
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 1/3/5Â Packs (1 Strand=1 Pack) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #4/30; #27/30; #1B/RED |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


QVR #1B/Red Color Afro Kinky Bulk Highlights Human Hair for Braiding DreadLock
QVR #1B/Red Color Afro Kinky Bulk Highlights Human Hair for Braiding DreadLock
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 1/3/5Â Packs (1 Strand=1 Pack) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #4/30; #27/30; #1B/RED |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy

Original: $44.98
-65%$44.98
$15.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen Virgin Remy Hair |
| Package | 1/3/5Â Packs (1 Strand=1 Pack) |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| Hair Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | #4/30; #27/30; #1B/RED |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping, worldwide via Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time: Delivered in 3-5 Business Days after Order is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time: Ship within 24 Business hours after payment
- Returns: Quality guaranteed, 30 Days Returns Policy






















