QVR #1B+#Dark Orange Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 2Ā Packs+3 Packs;Ā 2Ā Pack+1Ā Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Nature Black; Dark Orange |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




QVR #1B+#Dark Orange Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
QVR #1B+#Dark Orange Two Colors Afro Kinky Bulk Human Hair For Braiding DreadLock
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 2Ā Packs+3 Packs;Ā 2Ā Pack+1Ā Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Nature Black; Dark Orange |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy

Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand Name | Queen VirginĀ Remy Hair |
| Package | 2Ā Packs+3 Packs;Ā 2Ā Pack+1Ā Pack |
| Hair Texture | Afro Kinky Curly |
| Hair Length |
10-22 Inches |
| HairĀ Quality | 100% Human Hair |
| Weight | About 50g/pcs |
| Color | Nature Black; Dark Orange |
| Last For | One More Year |
| Can Be Dyed/Restyled | Yes but not recommended to dye |
- Shipping: Free Shipping,Ā worldwide viaĀ Express (FeDex, DHL, UPS etc.)
- Delivery time:Ā DeliveredĀ inĀ 3-5 Business Days after OrderĀ is Shipped Out
- Payment: PayPal, AfterPay, Debit/Credit Card
- Handling time:Ā Ship within 24Ā Business hoursĀ after payment
- Returns:Ā Quality guaranteed,Ā 30 Days ReturnsĀ Policy






















